MOJE SANKTUARIUM

MOJE SANKTUARIUM

Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 3 listopada 2013

90

Po kilkudniowej nieobecności nareszcie jestem:)
Moje wakacje szybko minęły i czas wrócić do obowiązków ale nie narzekam bo tydzień w gorącym Pafos trochę mnie wykończył.  Było super ale po 4 dniach już chciałam wracać. Oczywiście jak wróciłam to znowu chętnie poleżałabym na ciepłej cypryjskiej plaży... i jak tu dogodzić kobiecie?
Wreszcie zaczęłam robić dla siebie bieżnik ale kiedy go skończę nie mam pojęcia bo jak tylko wróciłam odłożyłam robótkę na bok.
Czas umilałam sobie lekturą książki pt. "Wiśniowy Dworek" Katarzyny Michalak. Pierwszy raz czytałam książkę tej autorki i wszystkim gorąco ją polecam. Planuję przeczytać całą serię owocową tzn. "Rok w poziomce", "Lato w Jagódce" i "Powrót do Poziomki".  Dawkowałam sobie czytanie aby sie nie nudzić w samolocie w drodze powrotnej ale nie dałam rady tak mnie wciągnęła. Żałuję,że nie miałam ze sobą wszystkich w/w książek ale zaczynam czytanie jak tylko je zakupię.


A to recenzja książki z inernetu :

W Wiśniowym Dworku, gdzieś pod litewską granicą mieszka Danusia. Jest nauczycielką w wiejskiej szkole i nie wyobraża sobie życia w wielkim mieście, pełnym spieszących się ludzi.
Na warszawskim Mokotowie, niedaleko parku Morskie Oko, mieszka Danka. Jest przebojową biznesmenką w międzynarodowej korporacji i nie wyobraża sobie życia na wsi, gdzie życie toczy się powoli, a jego rytm wyznacza przyroda. Te dwie kobiety pozornie dzieli wszystko, ale łączy jedna tajemnica. I jeszcze ktoś. Mężczyzna, który przybył z przeszłości, by odebrać to, co do niego należy...

Może któraś z Was czytała juz tą książkę? Napiszcie co o niej sądzicie a jeśli jeszcze nie czytałyście to gorąco zachęcam do lektury:)
Muszę się jeszcze pochwalić piękną zakładką do książki jaką dostałam przed samym wyjazdem na Cypr. Dosłownie już siedziałam w samochodzie gdy listonosz przyniósł list a w nim takie oto cudo:

Zakładka bardzo mi się przyda, jest pięknie wykonana a dostałam ją od koleżanki z bloga Galeria Rzeczy Ładnych . Bardzo Ci dziekuję, właśnie o takiej zakładce marzyłam:))
Na sam koniec kilka fotek z Pafos: